MINNENAS MAT "Badkillar" Åza Brennander

710132

MINNENAS MAT, Åza Brennander, Robert Bronett, Magnus Rongedal och Jocke Borrfors, "Badkillar", numrerad 1/1, fotografi, 36x48 cm, signerad.

Ändringar/tillägg
Visas endast online

Fotografi, Välgörenhet

MINNENAS MAT
Budhistorik (7 bud)
5417383
5 400
5417382
5 200
5417382
5416545
550
5407678
450

Slutpris SEK:
5 400
530 EUR, 589 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.