MINNENAS MAT Kristoffer Lönnå

710129

MINNENAS MAT, Kristofer Lönnå, Alexandra Charles von Hofsten och Carl Jan Granqvist, signerad, numrerad 1/1, fotografi, 36x48 cm

Ändringar/tillägg
Visas endast online

Fotografi, Välgörenhet

MINNENAS MAT Kristoffer Lönnå
Budhistorik (4 bud)

5417256
7 400
5417350
7 200
5417256
5412750
500

Slutpris SEK:
7 400
714 EUR, 811 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.