MINNENAS MAT Pontus Höök

710128

MINNENAS MAT, Pontus Höök, Whoopie Goldberg och Gladys del Pilar, signerad, numrerad 1/1, fotografi, 36x50 cm

Ändringar/tillägg
Visas endast online

Fotografi, Välgörenhet

MINNENAS MAT Pontus Höök
Budhistorik (5 bud)
5417263
5 000
5417397
4 800
5417263
5411046
500
5406200

Slutpris SEK:
5 000
483 EUR, 548 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.