Carl-Harry Stålhane vas

710126

CARL HARRY STÅLHANE, vas, stengods, Rörstand, harpälsglasyr i brunt, signerad R SWEDEN CHS SYA, höjd ca 29 cm

Smärre slitage, tillverkningsdefekter

Keramik/Porslin

Drottninggatan 36, Malmö

Carl-Harry Stålhane vas

Budhistorik (12 bud)
5417532
1 600
5411923
5417531
1 400
5411923
1 300
5417530

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.