Brita Nordencreutz oljemålning

709995

BRITA NORDENCREUTZ (1899-1982): Komposition med exotiska arbetare, olja på duk, signerad och daterad -39, ca 64x115 cm

Rum 21

Budhistorik (3 bud)

5413458
5409147
5401067

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.