GUSTAV ADOLF FAHLE olja på pannå

709984

GUSTAV ADOLF FAHLE (1906-1989): "Hamnmotiv", signerad och daterad 1958, olja på pannå, mått ca 44x39 cm

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (1 bud)

5440224
2019-12-11 08:11:48

2019-12-11 kl 11:28
Slutpris SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.