Roland Svensson färglitografi

709970

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv med båtar, signerad roland S, 47/360, färglitografi, ca 34 x 28 cm

Gulnad, ej examinerad ur ram

Rum 6

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (1 bud)

5406116
2019-11-29 21:46:12
650

2019-12-03 kl 10:52
Slutpris SEK:
650
64 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.