Angelica Wiik färglitografi

709963

ANGELICA WIIK (född 1960): "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 22/290, färglitografi med glitter, ca 83x59 cm

Fack 6

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (16 bud)
5417443
3 600
5417441
3 400
5417437
3 200
5417432
5417435

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.