Soffa 1900-talets mitt

709958

SOFFA, 1900-talets mitt, svartkonstläder, armstöd och ben i betsat trä, längd ca 140 cm, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffor

Linnégatan 21, Norrköping

Soffa 1900-talets mitt

Budhistorik (5 bud)
5439803
500
5434963
450
5434962
5434961
5434959

Slutpris SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.