Lennart Wallin oljemålning

709938

LENNART WALLIN(född 1944): (2) "Kraften" samt "Hygget" signerade och daterade L. Wallin 86 respektive 85, blandteknik, ca 20x29 respektive 30x42 cm

Ej examinerade ur ram

Fack 8

Lennart Wallin oljemålning

Budhistorik

2019-12-03 kl 10:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.