Skulptur / dörrstopp patinerad brons

709905

SKULPTUR / DÖRRSTOPP, 1900-tal, patinerad brons, i form av sittande gris, höjd 19, längd 17 cm

ruksslitage

Konst, Skulpturer

Monter 11

Budhistorik (30 bud)
5417027
3 600
5417025
3 400
5417022
3 200
5417024
5417022
2 800

Slutpris SEK:
3 600
353 EUR, 392 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.