Ginger dockor och kläder

709816

GINGER DOCKOR, 3 st, 1950-tal, olika modeller, 3 originalaskar med kläder, diverse skor, hattar kläder samt produkttblad

Bruksslitage

Leksaker, Diverse

Monter 18

Ginger dockor och kläder

Budhistorik (9 bud)
5451168
700
5451125
650
5450920
600
5449441
550
5443734
500

Slutpris SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.