Matbord gustaviansk stil

709622

MATBORD, 1900-talets slut, gustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, 3 iläggskivor med sarg á 55, utdragsbord med stödben, bordets höjd 76, diameter 120, totallängd 285 cm

Bruksslitage

Möbler, Matsalsmöbler

Rum 12

Matbord gustaviansk stil

Budhistorik (22 bud)
5415832
2 400
5415706
5415500
5415696
1 900
5415500
1 800

Slutpris SEK:
2 400
236 EUR, 262 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.