Carl Fagerlund vägglampor

709418

CARL FAGERLUND, vägglampor, 1 par, Orrefors, 1900-talets andra hälft, mässing, klarglas med reilefdekor, märkta med etikett, höjd 30 cm.

Sedvanligt ytslitage, ej funktionstestade.

Belysning, Utelampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Carl Fagerlund vägglampor

Budhistorik (19 bud)
5412563
5412562
1 900
5412561
1 800
5412560
1 700
5412559
1 600

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.