Byst / dekorativt objekt

708997

LINDSEY BALKWEISS, England, byst / dekorativt objekt i form av kvinnohuvud med lock i Art Deco-stil, vitglaserat flintgods, 1980-tal , signerad Lindsay B, höjd ca 31 cm

Smärre nagg på insidan (syns ej med locket på)

Diverse, Keramik/Porslin, Konst, Konst

Drottninggatan 36, Malmö

Byst / dekorativt objekt

Budhistorik (6 bud)
5417190
550
5416853
500
5416853
450
5416914
5416853

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.