UNO VALLMAN olja på pannå

708929

UNO VALLMAN (1913-2004): "Marfjället", signerad och daterad Uno Vallman 1957, olja på pannå, ca 90x72 cm

Kundcenter

UNO VALLMAN olja på pannå

Budhistorik (12 bud)
5414841
5414840
1 900
5414838
1 800
5414837
1 700
5414836
1 600

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.