Vägglampa

708760

TAKLAMPA / VÄGGLAMPA, 1900-talets andra kvartal, blästrat glas, dekor av växter, mässingsfästen, för 2 lysrör., mått 62x25x9,5 cm

Några nagg, mindre skada på fäste, ej funktiosntestad

Belysning, Vägglampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Vägglampa

Budhistorik (1 bud)

5440491
2019-12-11 10:10:14

2019-12-11 kl 10:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.