Ljuskrona

708401

LJUSKRONA, 18/1900-tal, stomme i mässing, glasklädd mittstång, 5 ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 80, diameter 58 cm

Slitage, lösa prismor medföljer

Belysning, Ljuskronor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Ljuskrona

Budhistorik (6 bud)
5417554
2 400
5412513
5415405
5412513
1 600
5406622
1 400

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.