Paketcykel Husqvarna 1930-tal

707435

PAKETCYKEL, Husqvarna, 1930-tal, blå lackering i original.

Proveniens: Butiken Oscaria Norrköping

Original, bruksslitage, något senare sadel

Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Paketcykel Husqvarna 1930-tal

Budhistorik (6 bud)
5439805
5427984
2 800
5425849
2 600
5425848
5424273

Slutpris SEK:
308 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.