Wilhelm Velten oljemålning

707275

WILHELM VELTEN (1847-1929) Ryttare i parken, signerad ,olja på pannå, 20x26,5 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Wilhelm Velten oljemålning

Budhistorik (19 bud)
Bud EUR
5386613
1 350
5383813
1 300
5383813
1 250
5379981
5379981

Slutpris EUR:
1 350
13 752 SEK, 1 499 USD
Utropspris EUR:
500-700