Byrå

706907

BYRÅ 1800-tal, inläggningar av olika träslag, höjd ca 90 cm, bredd ca 102 cm, djup 54 cm

fanérskador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
fanérskador

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Byrå

Budhistorik (21 bud)
5416667
2 400
5409468
5416287
5409468
1 900
5416286
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.