Ytterfoder

706144

YTTERFODER, vitmetall, 1900-tal, dekor av lejonmaskaroner, längd 16,5 cm, bredd 16 mc, höjd 12 cm.

Bruksslitage.

Metall

Geijersgatan 14, Göteborg

Ytterfoder

Budhistorik (2 bud)

5417406
5414674

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.