Silverkandelabrar från 1800-talet

705273

KANDELABRAR, 1 par, silver, Österrike-Ungern, 1850-tal, löstagbara delar, höjd ca 48 cm

Otydliga stämplar, seneda och åldersrelaterat bruksslitage.

Silver, Silverljusstakar

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (19 bud)
Bud EUR
5408772
1 050
5395020
5408771
5395020
980
5408769
960

Slutpris EUR:
1 050
10 696 SEK, 1 166 USD
Utropspris EUR:
800-1 000