Girard Perregaux herrarmbandsur

703188

GIRARD PERREGAUX, armbandsur, 1940-tal, gulddoublé, plexiglas, boettnr. B-16356, serienr. 1581702, läderarmband med spänne i gulddoublé, 23x38 mm

Ingår i auktionen Sports Memorabilia & A Gentleman's Auction

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, förgyllning med slitage

Klockor/Ur, Herrklockor

Budhistorik (37 bud)
5456338
4 600
5456320
4 400
5456315
4 200
5456318
4 200
5456315

Slutpris SEK:
4 600
452 EUR, 501 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.