Prismor 18/1900-tal

688691

PRISMOR, 18/1900-tal, större antal, ej genomgångna, i låda, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador o nagg

Diverse, Stopalo

Kundcenter

Prismor 18/1900-tal

Budhistorik (36 bud)
5451272
5 400
5451262
5 200
5451271
5 200
5451262
5 000
5451270
4 800

Slutpris SEK:
5 400
530 EUR, 589 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.