Prismor 18/1900-tal

688689

PRISMOR, 18/1900-tal, större antal, ej genomgångna, i låda, visas på begäran
PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador o nagg

Diverse, Stopalo

Kundcenter

Prismor 18/1900-tal

Budhistorik (15 bud)
5450757
2 400
5451144
5450757
1 900
5450580
1 800
5450270
1 700

Slutpris SEK:
2 400
247 EUR, 281 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.