Must de Cartier Tank armbandsur

688552

MUST DE CARTIER, TANK ARMBANDSUR, 28 x 20 mm, förgyllt silver, quartz, plexiglas, ursprunglig läderrem och spänne, boett 366001, serienr 26451

Smärre slitage, ej funktionstestad.

Klockor/Ur, Damklockor, Fashion, Väskor, accessoarer

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (33 bud)
Bud EUR
5421555
540
5421134
520
5421554
500
5421134
480
5421552
460

Slutpris EUR:
540
5 501 SEK, 600 USD
Utropspris EUR: