Oidentifierad konstnär

706737

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1900-talets första hälft, vårskog, bär otydlig signatur, 70 x 100 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (19 bud)
5401133
1 400
5397569
1 300
5397554
5396526
5385429

Slutpris SEK:
1 400
147 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.