Einar Jolin färglitografi

704672

EINAR JOLIN (1890-1976): Motiv mot Norrmälarstrand, signerad Jolin, 336/360, färglitografi, bildmått ca 44x55 cm

Gulnad

Fack 3

Einar Jolin färglitografi
Budhistorik (16 bud)
5351553
5350998
950
5351552
950
5350998
900
5351550
850

Slutpris SEK:
98 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.