Ed Finnell, fotografi

704659

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Robert Plant & Jimmy Page, Led Zeppelin, "Physical Grafitti Tour", Los Angeles, 27 Mars 1975, signerad Ed Finnell, numrerad 33/50, analogt fotografi, ca 50,8x40,6 cm, Oramat fotografi

Pop/Rock, Diverse, Fotografi

Ed Finnell, fotografi

Budhistorik (16 bud)
5367495
1 700
5367490
1 600
5367139
5366472
1 400
5367138
1 300

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.