Karmstolar barockstil

704555

KARMSTOLAR, 1 par, barockstil, 1900-talets första hälft, stomme av valnöt, klädda med oxblodsfärgat läder med pärlspik, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, något ostadiga

Möbler, Stolar

Rum 13

Karmstolar barockstil

Budhistorik (4 bud)

5367342
5367341
600
5367340
550
5363522
500

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.