Tresitsig lädersoffa

704546

SOFFA, 1900-talets senare hälft, tresitsmodell, klädd i mörkbrunt läder, lösa rygg/sittplymåer, soffans längd ca 215, sitthöjd ca 39, djup ca 88 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffor

Tresitsig lädersoffa

Budhistorik (1 bud)

5366524
2019-11-19 22:06:45

2019-11-20 kl 10:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.