HAY stolar

704451

HAY ''Neu 13'' stolar, 4st, samtida, svärtat underrede, sits och rygg i formgjuten plast i bordeaux färg, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, smärre repor och fläckar

Möbler, Stolar

HAY stolar

Budhistorik (4 bud)

5367388
550
5366979
500
5366951
450
5357653

Slutpris SEK:
550
54 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.