Theo Tobiasse litografi

704446

THEO TOBIASSE (1927-2012) "Maternité ou un chèvre a Venice", signerad, färglitografi, numrerad 104/175, 51x67 cm

Ej examinerad ur ram

Södra kajen 14, Helsingfors

Theo Tobiasse litografi

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
5353580
190
5353579
160
5350726
30

Slutpris EUR:
190
1 935 SEK, 211 USD
Utropspris EUR:
250