Silverskål mm England

704278

SKÅL, SENAPSKANNA, SÅSSNIPA, silver, 18/1900-tal, England, höjd 8-9,5 cm 356 g

Repor, bucklor, glasinsatts med nagg

Silver

Silverskål mm England

Budhistorik (7 bud)
5365080
1 300
5347426
5365069
5347426
5355629
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.