Alvar aalto

704260

ALVAR AALTO, pallar, 2 st, varav 1 med 3 ben, omkring 1950-tal, höjd ca 45 respektive 43 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Hylla 9

Alvar aalto

Budhistorik (22 bud)
5361455
1 900
5361444
1 800
5361454
1 800
5361444
1 700
5357644
1 600

Slutpris SEK:
1 900
187 EUR, 207 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.