Siri Derkert blandteknik

704245

SIRI DERKERT (1888-1973): Kvinnostudie, signerad och daterad Sire Derkert -32, blandteknik, ca 35x21 cm

Rum 8

Siri Derkert blandteknik

Budhistorik (20 bud)
5366085
4 800
5366057
4 600
5366074
4 600
5366057
4 400
5366062
4 400

Slutpris SEK:
4 800
471 EUR, 523 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.