Matbord "Stockholm" valnötsfanér

704223

MATBORD, 2000-tal, IKEA, modell "Stockholm", fanerat i valnöt, höjd 72, 240x90 cm

Möbler, Matbord

Rum 16

Matbord

Budhistorik (25 bud)
5366261
4 400
5366257
4 200
5366193
5366193
3 600
5366242
3 600

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.