Fåtöljer 1-par med pall svart läder

704146

FÅTÖLJER, 1-par, med fotpall, 1970/80-tal, fempassfot, snurrbara, fotpall med fyrpassfot, träimitation på fötterna, samtliga klädda i svart läder, reglerbara bakåt, bredd ca 97, rygghöjd ca 95 cm

Ena reglerstång saknar sprint, smuts, smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 14

Budhistorik (22 bud)
5366012
5366011
1 900
5366011
1 700
5366008
1 600
5366009
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.