Harald Sallberg

704059

HARALD SALLBERG (1895-1963): (3) Motiv från Stockholm (Nationalmuseum och Slottsbacken) samt Frankrike signerade och numrerad, grafiska blad, varierande mått

Gulnader, 1 med vågigt blad

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 4

Harald Sallberg
Budhistorik (1 bud)

5346271
2019-11-14 11:05:53

2019-11-19 kl 20:12
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.