Stolar 1 par 1700-tal

703988

STOLAR, 1 par, 1700-tal, senbarock, bemålade, sits med läderklädsel, sitthöjd 47 cm

Renoverade och kompleterade, slitage

Möbler, Stolar

Rum 21

Stolar 1 par 1700-tal

Budhistorik (17 bud)
5366024
2 600
5365998
2 400
5365737
5365708
5365735

Slutpris SEK:
2 600
255 EUR, 283 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.