Mulberry väska Pret-â-porter

703968

MULBERRY, weekendbag i scorchgrain och läder, invändigt ett stort fack med en öppen sidoficka, expanderbar botten, hjulförsedd botten, ca 45x58x30 cm

Ingår i temaauktionen Pret-â-porter Europeisk mode från 6 decennium 1960-2010

Slitage och skador, axelremm, nyckel till lås saknas, ett hjul skadat

Vintage Fashion, Tema

Makadamgatan 11, Helsingborg

Mulberry väska Pret-â-porter

Budhistorik (4 bud)

5366994
450
5366768
5363417
5360944

Slutpris SEK:
450
44 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.