Alvar Aalto stolar

703964

ALVAR AALTO, stolar, 6 st, modell "66", Artek, Finland, skiktlimmad björk, sitthöjd 44 cm

Ytskador, bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 21

Alvar Aalto stolar

Budhistorik (46 bud)
5366082
16 500
5366086
16 500
5366082
16 000
5366077
15 500
5366077
15 000

Slutpris SEK:
16 500
1 620 EUR, 1 799 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.