Hemi Klot lll bordslampor taklampa

703739

HEMI "Klot lll", bordslampor 1 par, taklampa, 1960/70-tal, höjd 24 resp 22 cm, bordslamporna etikettmärkta

Bruksslitage, smärre repor

Belysning, Vägglampor, Design

Rum 7

Budhistorik (4 bud)

5352136
5351803
5342571
1 400
5342570

Slutpris SEK:
196 EUR, 218 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.