Tord Björklund vilstol

703699

TORD BJÖRKLUND, ''Skye" vilstol, 1980-tal, IKEA, metall benställning, klädsel av brunt skinn, sitthöjd ca 32 cm, längd ca 158 cm

Bruksslitage, delvis infärgad

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 13

Tord Björklund vilstol

Budhistorik (8 bud)
5359827
3 400
5358673
3 200
5352497
5352494
2 800
5351804
2 600

Slutpris SEK:
3 400
334 EUR, 371 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.