Skrivskåp

703690

SKRIVSKÅP, 1960-tal, teakfanér, tvådelat, överdel med skrivklaff med bakomvarande hyll- och lådinredning, underdel med tre lådor, höjd ca 122, 41x80 cm, nyckel finns

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel avhämtas i Utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 14

Skrivskåp

Budhistorik (6 bud)
5361072
500
5360659
450
5360499
5360658
5360499

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.