Staffan Hallström akvarell

703671

STAFFAN HALLSTRÖM (1914-1976): På tunnelbanan, monogramsignerad, akvarell, bildyta ca 35,5x29 cm

Fack 16

Staffan Hallström akvarell

Budhistorik (12 bud)
5366248
1 600
5366236
5366232
1 400
5366227
1 300
5366221

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.