Egron Lundgren oljemålning

703644

EGRON LUNDGREN (1815-1875): Spansk interiör, akvarell, signerad EL, bildyta ca 30x49 cm

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Egron Lundgren oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5359719
4 400
5352499
4 200
5346352
5345918
5345764

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.