Leif Jacobson

703575

LEIF JACOBSON (född 1959), komposition med figurer, blandteknik olja samt kopparebleck på duk, signerad samt daterad tergo 2005, ca 132x157

Leif Jacobson

Budhistorik (7 bud)
5361161
5357017
2 800
5357010
2 600
5357007
5357005
1 800

Slutpris SEK:
295 EUR, 327 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.