Leif Jacobson

703571

LEIF JACOBSON (född 1959), Ansikte, blandteknik olja samt kopparebleck på duk, signerad samt daterad tergo 2001, ca 134x194

Leif  Jacobson

Budhistorik (11 bud)
5360166
4 400
5360716
4 400
5360166
4 200
5357024
5357023
3 200

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.